Jdi na obsah Jdi na menu
 

Naši absolventi

Absolventi 2016/2017

  • celkem 8 absolventů
  • HO - 3 žáci
  • TO - 5 žáků
  • VO - 0 žáků
Hudební obor  
    klarinet II. stupeň Doleček Vojtěch uč. Serbousek David  
         
    kytara                      II. stupeň Křivohlávek Jan uč. Grusová Petra  
         
    housle II. stupeň Langr René uč. Zbavitelová Zdenka  
    Taneční obor  
  I. stupeň Fišerová Miriam uč. Hejzlar Zdeněk  
    Foglová Eva uč. Hejzlar Zdeněk  
    Jungmanová Nikola uč. Hejzlar Zdeněk  
    Krejsová Beáta uč. Hejzlar Zdeněk  
    Trampotová Adéla uč. Hejzlar Zdeněk

Absolventi 2015/2016

  • celkem 16 absolventů
  • HO - 7 žáků
  • TO - 9 žáků
  • VO - 0 žáci
    Hudební obor  
    klavír I. stupeň Černohousová Tereza uč. Černohousová Milada  
    Kalousková Martina uč. Černohousová Milada  
         
    kytara                      I. stupeň Klee Matěj uč. Tátošová Věra  
    Kosková Adéla uč. Tátošová Věra  
    Mikmek Jonáš uč. Grusová Petra  
    Veselá Tereza uč. Grusová Petra  
         
    housle II. stupeň Vašátková Aneta uč. Zbavitelová Zdenka  
    Taneční obor  
  I. stupeň Černohousová Tereza uč. Hejzlar Zdeněk  
    Dostálková Jitka uč. Hejzlar Zdeněk  
    Filipová Barbora uč. Hejzlar Zdeněk  
    Kosková Adéla uč. Hejzlar Zdeněk  
    Mikulová Andrea uč. Hejzlar Zdeněk  
    Pouková Tereza uč. Hejzlar Zdeněk  
    Radová Aneta uč. Hejzlar Zdeněk  
    Štrbíková Sofie uč. Hejzlar Zdeněk  
         
  II. stupeň Ponocná Lucie uč. Hejzlar Zdeněk  

Absolventi 2014/2015

  • celkem 29 absolventů
  • HO - 17 žáků
  • TO - 12 žáků
  • VO - 0 žáci
    Hudební obor  
    bicí II. stupeň Vašátková Aneta uč. Petr Oravec  
         
    klavír I. stupeň Hanusová Klára uč. Černohousová Milada  
    Kašperová Simona uč. Černohousová Milada  
    Krátká Anna uč. Zelenková Monika  
    Křivohlávková Nela uč. Zelenková Monika  
         
    kytara                      I. stupeň Černohousová Aneta uč. Grusová Petra  
    Pospíšil Matouš uč. Grusová Petra  
    Tejklová Natálie uč. Grusová Petra  
         
    housle I. stupeň Holá Kateřina uč. Zbavitelová Zdenka  
    Horáková Alžběta uč. Zbavitelová Zdenka  
    Langrová Lucie uč. Zbavitelová Zdenka  
         
    zobcová flétna I. stupeň Chládková Tereza uč. Andresová Jana  
    Pouková Aneta uč. Andresová Jana   
    Šilarová Ivana uč. Andresová Jana  
         
  II. stupeň Jirásková Lenka uč. Andresová Jana  
    Siatková Anna uč. Andresová Jana  
    Vorlická Markéta uč. Andresová Jana  
    Taneční obor  
  I. stupeň Abrahámová Tereza uč. Hejzlar Zdeněk  
    Faitová Lucie uč. Hejzlar Zdeněk  
    Kalousková Martina uč. Hejzlar Zdeněk  
    Křivohlávková Nela uč. Hejzlar Zdeněk  
    Málková Andrea uč. Hejzlar Zdeněk  
    Malošková Veronika uč. Hejzlar Zdeněk  
    Mrázková Eliška uč. Hejzlar Zdeněk  
    Purkertová Anna uč. Hejzlar Zdeněk  
    Schweidlerová Simona uč. Hejzlar Zdeněk  
    Šilarová Ivana uč. Hejzlar Zdeněk  
    Štěpánová Barbora uč. Hejzlar Zdeněk  
         
  II. stupeň Mikysková Tereza uč. Hejzlar Zdeněk  

 

Absolventi 2013/2014

  • celkem 23 absolventů
  • HO - 15 žáků
  • TO - 8 žáků
  • VO - 0 žáci

 

    Hudební obor
    bicí II. stupeň Šmíd Josef uč. Petr Oravec
       
    klavír I. stupeň Víšová Alžběta uč. Betaški Naděžda
       
    kytara                      I. stupeň Dolečková Barbora uč. Grusová Petra
    Dostálková Kateřina uč. Grusová Petra
    Halás Matěj uč. Grusová Petra
    Lička Tomáš uč. Grusová Petra
    Siatka Antonín uč. Grusová Petra
       
  II. stupeň Hrdina Vojtěch uč. Grusová Petra
    Schnaubert Marek uč. Tátošová Věra
       
    klarinet I. stupeň Hřebíčková Martina uč. Serbousek David
    Hermann Matěj uč. Serbousek David
       
    housle I. stupeň Mlynář Dominik uč. Zbavitelová Zdenka
       
  II. stupeň Faltusová Adéla uč. Zbavitelová Zdenka
       
    zobcová flétna I. stupeň Mužíková Eliška uč. Andresová Jana
    Tejklová Šárka uč. Andresová Jana 
       
    Taneční obor
  I. stupeň Bouchalová Karolína uč. Hejzlar Zdeněk
    Dostálková Kateřina uč. Hejzlar Zdeněk
    Jankovská Karolína uč. Hejzlar Zdeněk
    Kosková Tereza uč. Hejzlar Zdeněk
    Langr René uč. Hejzlar Zdeněk
    Netušilová Lenka uč. Hejzlar Zdeněk
    Prokopec Vojtěch uč. Hejzlar Zdeněk
    Víšová Alžběta uč. Hejzlar Zdeněk

Absolventi 2012/2013

  • celkem 23 absolventů
  • HO - 15 žáků
  • TO - 6 žáků
  • VO - 2 žáci
    Hudební obor
    bicí I. stupeň Jeníček Daniel uč. Petr Oravec
    Langr Marek uč. Petr Oravec
       
    klavír I. stupeň Fáberová Zuzana uč. Betaški Naděžda
     Horáková Tereza uč. Černohousová Milada
       
  II. stupeň Hipská Kristýna uč. Černohousová Milada
       
    kytara                      I. stupeň Jirásek Miroslav uč. Tátošová Věra
    Křivohlávek Jan uč. Grusová Petra
       
  II. stupeň Křivohlávková Tereza uč. Grusová Petra
    Petrus Jakub uč. Grusová Petra
       
    klarinet I. stupeň Baláž Matěj uč. Serbousek David
    Černohorský Filip uč. Serbousek David
    Doleček Vojtěch uč. Serbousek David
    Kaplan Václav uč. Serbousek David
       
    housle I. stupeň Langr René uč. Zbavitelová Zdenka
       
    zobcová flétna I. stupeň Tejklová Natálie uč. Andresová Jana
       
    Taneční obor
  I. stupeň Faltusová Kateřina uč. Hejzlar Zdeněk
    Faltusová Markéta uč. Hejzlar Zdeněk
    Jánešová Barbora uč. Hejzlar Zdeněk
    Martínková Nikola uč. Hejzlar Zdeněk
    Neškudlová Barbora uč. Hejzlar Zdeněk
    Vaníčková Eliška uč. Hejzlar Zdeněk
       
   Výtvarný obor
  I. stupeň Grunwaldová Veronika uč. Štefka Petr
    Pouková Veronika uč. Štefka Petr

  

Absolventi 2011/2012

  • celkem 18 absolventů
  • HO - 11 žáků
  • TO - 6 žáků
  • VO - 1 žák

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Šťastný Přemysl uč. Davidová Danuše
       
  II. stupeň Dolečková Barbora uč. Černohousová Milada
    Macan Antonín uč. Davidová Danuše
    Šťastná Dominika uč. Davidová Danuše
       
    kytara                      I. stupeň Beran Matěj uč. Grusová Petra
    Nožková Karolína uč. Grusová Petra
    Strnad Jan uč. Grusová Petra
       
    klarinet I. stupeň Langrová Barbora uč. Serbousek David
       
  II. stupeň Suchomelová Karolína uč. Serbousek David
       
    housle I. stupeň Vašátková Aneta uč. Zbavitelová Zdenka
       
    zobcová flétna I. stupeň Vašíčková Karolína uč. Andresová Jana
       
    Taneční obor
  I. stupeň Horáková Tereza uč. Hejzlar Zdeněk
    Malá Veronika uč. Hejzlar Zdeněk
    Nožková Karolína uč. Hejzlar Zdeněk
    Ponocná Lucie uč. Hejzlar Zdeněk
    Trampotová Aneta uč. Hejzlar Zdeněk
    Vedralová Pavlína uč. Hejzlar Zdeněk
       
   Výtvarný obor
  II. stupeň Šťastná Dominika uč. Štefka Petr

 

Absolventi 2010/2011

  • celkem 24 absolventů
  • HO - 12 žáků
  • TO - 9 žáků
  • VO - 3 žáci

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Benešová Radka uč. Milada Černohousová
    Sojáková Ludmila uč. Milada Černohousová
    Kosková Klára uč. Davidová Danuše
       
    kytara                      I. stupeň Tejklová Tereza uč. Grusová Petra
       
    klarinet I. stupeň Pecháčková Markéta uč. Serbousek David
       
    saxofon II. stupeň  Jedličková Zuzana uč. Serbousek David
       
    housle II. stupeň Filipová Kristýna uč. Zbavitelová Zdenka
       
    zobcová flétna I. stupeň Jirásková Lenka uč. Andresová Jana
                    Siatková Anna uč. Andresová Jana
    Vorlická Markéta uč. Andresová Jana
       
    bicí nástroje I. stupeň Novotný Jan uč. Oravec Petr
    Vašátková Aneta uč. Oravec Petr
       
    Taneční obor
  I. stupeň Benešová Karolína uč. Hejzlar Zdeněk
    Kolomá Nikola uč. Hejzlar Zdeněk
    Kopecká Simona uč. Hejzlar Zdeněk
    Mikysková Tereza uč. Hejzlar Zdeněk
    Musilová Veronika uč. Hejzlar Zdeněk
    Nožková Lucie uč. Hejzlar Zdeněk
    Šparlinková Aneta uč. Hejzlar Zdeněk
    Tomanová Veronika uč. Hejzlar Zdeněk  
    Vorlická Markéta uč. Hejzlar Zdeněk
       
   Výtvarný obor
  I. stupeň Krátká Gabriela uč. Štefka Petr
    Marešová Aneta uč. Štefka Petr
   

 

 
  II. stupeň Kubelka Tomáš uč. Štefka Petr

Absolventi 2009/2010

  • celkem 16 absolventů
  • HO - 11 žáků
  • TO - 4 žáci
  • VO - 1 žák

 

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Grus Jakub uč. Zelenková Monika
       
    kytara                      I. stupeň Hrdina Vojtěch uč. Grusová Petra
    Kubelka Petr uč. Grusová Petra
    Jiruška Jakub uč. Tátošová Věra
       
    klarinet I. stupeň Tejklová Tereza uč. Serbousek David
    Horáková Karolína uč. Serbousek David
         
    housle I. stupeň Faltusová Adéla uč. Zbavitelová Zdenka
    Krátká Petra uč. Zbavitelová Zdenka
    Vašíčková Gabriela uč. Zbavitelová Zdenka
       
    zobcová flétna I. stupeň Kašková Lucie uč. Serbousek David
                    Liebichová Martina uč. Serbousek David
       
    bicí nástroje I. stupeň Šmíd Josef uč. Oravec Petr
       
    Taneční obor
  I. stupeň Faltusová Adéla uč. Hejzlar Zdeněk
    Filipová Lucie uč. Hejzlar Zdeněk
    Nastoupilová Nikola uč. Hejzlar Zdeněk
    Smolová Denisa uč. Hejzlar Zdeněk
       
   Výtvarný obor
    Štaudová Monika uč. Štefka Petr
       
    Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření:
    Štaudová Monika uč. Štefka Petr
   
  • Textilní univerzita Liberec
  • Fakulta textilní
  • obor návrhářství (fashion design)

 


 

Absolventi 2008/2009

  • celkem 28 absolventů
  • HO - 13 žáků
  • TO - 11 žáků
  • VO - 4 žáci 

 

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Jakub Tomek uč. Černohousová Monika
    Hipská Kristýna řed. Černohousová Milada
    Šulcová Anna řed. Černohousová Milada
       
    kytara                      I. stupeň Křivohlávková Tereza uč. Grusová Petra
    Petrus Jakub uč. Grusová Petra
    Vaníčková Pavla   uč. Grusová Petra 
    Schnaubert Marek uč. Tátošová Věra
  II. stupeň Marková Anna uč. Grusová Petra
       
    klarinet I. stupeň Fajtová Pavla uč. Serbousek David
    Pecháčková Veronika uč. Serbousek David
    Vondrová Tereza uč. Serbousek David
       
    zobcová flétna I. stupeň Kopecká Eliška uč. Serbousek David
                    Liebichová Martina uč. Serbousek David
       
    Taneční obor
  I. stupeň Dolečková Lucie uč. Hejzlar Zdeněk
    Horáková Karolína uč. Hejzlar Zdeněk
    Jiruška Jakub uč. Hejzlar Zdeněk
    Kopecká Eliška uč. Hejzlar Zdeněk
    Malačová Markéta uč. Hejzlar Zdeněk
  II. stupeň Kosková Eliška uč. Hejzlar Zdeněk
    Pšondrová Tereza uč. Hejzlar Zdeněk
    Ptáčníková Veronika uč. Hejzlar Zdeněk
    Purkertová Barbora uč. Hejzlar Zdeněk
    Trojková Kristýna uč. Hejzlar Zdeněk
    Ulbrichová Michaela uč. Hejzlar Zdeněk
       
   Výtvarný obor
    Bryndová Lada uč. Štefka Petr
    Krátká Petra uč. Štefka Petr
    Nožková Šárka uč. Štefka Petr
    Šťastná Dominika uč. Štefka Petr
       
    Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření:
    Černohousová Klára uč. Černohousová Monika
   
  • Státní konzervatoř Pardubice
  • obor klavír

 


 

Absolventi 2007/2008

  • celkem 23 absolventů
  • HO - 12 žáků
  • TO - 6 žáků
  • VO - 5 žáků

 

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Macan Antonín uč. Černohousová Monika
    Strnadová Hana uč. Černohousová Monika
    Šťastná Dominika uč. Černohousová Monika
    Dolečková Barbora řed.Černohousová Milada
       
    housle I. stupeň Marková Kristýna  uč. Zbavitelová Zdenka 
    Špičák Martin uč. Zbavitelová Zdenka
       
    kytara                      II. stupeň Matějková Blanka uč. Beran Bedřích
       
    klarinet I. stupeň Suchomelová Karolína uč. Serbousek David
       
    zobcová flétna I. stupeň Moravcová Anna uč. Andresová Jana
                    Schnaubert Michael uč. Andresová Jana
    Řeháková Michaela uč. Serbousek David
    Šulcová Anna  uč. Serbousek David 
       
    Taneční obor
    Dellai Eveline uč. Hejzlar Zdeněk
    Dellai Silvia uč. Hejzlar Zdeněk
    Jirušková Michaela uč. Hejzlar Zdeněk
    Krejsová Martina uč. Hejzlar Zdeněk
    Neškudlová Kristýna uč. Hejzlar Zdeněk
    Soušková Aneta uč. Hejzlar Zdeněk
       
   Výtvarný obor
    Bergmannová Anna uč. Štefka Petr
    Hrdinová Barunka uč. Štefka Petr
    Kubelka Tomáš uč. Štefka Petr
    Langrová Lucie uč. Štefka Petr
    Nožičková Daniela uč. Štefka Petr 
       
    Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření:
    Bergmannová Anna uč. Štefka Petr
   
  • UPRUM Ústí nad Orlicí
       
    Junková Klára uč. Štefka Petr
   
  • Mengelova zemědělská a lesnická univerzita
  • Zahradnická fakulta
  • obor zahradní architektura
       
    Faltusová Nikola uč. Štefka Petr
   
  • Střední odborná škola tradičních řemesel, Velké Opatovice
  • obor umělecký keramik
       
    Pauková Barbora uč. Hejzlar Zdeněk
   
  • Konzervatoř - taneční centrum Praha

 

 


 Absolventi 2006/2007

  • celkem 18 absolventů
  • HO - 10 žáků
  • TO - 6 žáků
  • VO - 2 žáci 

 

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Černohousová Klára uč. Černohousová Monika
    Fajtová Petra uč. Kosková Jana
  II. stupeň Grus Lukáš uč. Černohousová Monika
       
    housle I. stupeň Filipová Kristýna uč. Suchodol Jaroslav
       
    kytara                      I. stupeň Kačírek Michal uč. Grusová Petra
    Vašátko Ondřej uč. Tátošová Věra
       
    klarinet I. stupeň Ebertová Lucie uč. Serbousek David
                    Filipová Kristýna uč. Serbousek David
    Jedličková Zuzana uč. Serbousek David
       
    zobcová flétna I. stupeň Faltusová Adéla uč. Serbousek David
       
    Taneční obor
    Dobřanská Nikola uč. Čorná Alena - I. pololetí
    Faltusová Kristýna uč. Hejzlar Zdeněk - II. pololetí
    Francová Tereza  
    Kapl Stanislav  
    Kosková Lucie  
    Marcová Markéta  
       
   Výtvarný obor
    Svobodová Tereza uč. Štefka Petr
    Štaudová Monika uč. Štefka Petr

 

 


 

 

 

 

 

 Absolventi 2005/2006

  • celkem 17 absolventů
  • HO - 11 žáků
  • TO - 4 žáci
  • VO - 2 žáci 

 

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Marková Ludmila uč. Černohousová Monika
    Pšondrová Tereza uč. Černohousová Monika
    Šafářová Kristýna uč. Černohousová Monika
    Urbanová Tereza uč. Kosková Jana
       
    housle I. stupeň Černohous Tomáš uč. Suchodol Jaroslav 
                                       Langr Jakub uč. Suchodol Jaroslav
       
    kytara I. stupeň Nožková Nicola  uč. Beran Bedřich 
      Vašátko Jiří uč. Beran Bedřich
                       
    klarinet I. stupeň Schnaubertová Petra uč. Serbousek David
       
    Taneční obor
    Beran David uč. Čanecká Alena
    Borovičková Kateřina uč. Čanecká Alena
    Černohousová Anežka uč. Čanecká Alena
    Krejsa Adam uč. Čanecká Alena
       
    Výtvarný obor
    Černohousová Anežka uč. Štefka Petr
    Štěpánková Jana uč. Štefka Petr
       
    Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření:
    Štaudová Monika uč. Štefka Petr
   
  • Střední uměleckoprůmyslová škola Ústí nad Orlicí
  • obor desing oděvů

 

 


 

 

 

 

 

 Absolventi 2004/2005

  • celkem 22 absolventů
  • HO - 10 žáků
  • TO - 8 žáků
  • VO - 4 žáci 

 

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Dolečková Jana uč. Šímová Naděžda
    Hubálková Markéta uč. Černohousová Monika
    Kovářová Monika uč. Černohousová Monika
    Trojková Kristýna uč. Šímová Naděžda
  II. stupeň Kaplanová Ludmila uč. Černohousová Monika
       
    kytara                      I. stupeň Bednářová Markéta uč. Durchánková Věra
    Marková Anna uč. Beran Bedřích
       
    zobcová flétna I. stupeň Dobšíčková Jana uč. Andresová Jana
                    Fajtová Pavla uč. Andresová Jana
    Špaková Pavla uč. Andresová Jana
       
    Taneční obor
    Kosková Eliška uč. Čanecká Alena
    Pšondrová Tereza uč. Čanecká Alena
    Ptáčníková Veronika uč. Čanecká Alena
    Purkertová Barbora uč. Čanecká Alena
    Tázlerová Radka uč. Čanecká Alena
    Trojková Kristýna uč. Čanecká Alena
    Ulbrichová Michaela uč. Čanecká Alena
    Vacková Radka uč. Čanecká Alena
       
   Výtvarný obor
    Hlaváčková Pavla uč. Štefka Petr
    Jásenský Zdeněk uč. Štefka Petr
    Matějková Kristýna uč. Štefka Petr
    Nováková Kristina uč. Štefka Petr
       
    Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření:
    Trojková Radka uč. Šímová Naděžda
   
  • Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy, Praha
  • obor čeština, hudební výchova
       
    Nováková Kristina uč. Štefka Petr
   
  • Střední odborná škola - LTI, Ústí nad Orlicí
  • obor textilní návrhářství
       
    Matějková Kristýna uč. Štefka Petr
   
  • Střední odborná škola tradičních řemesel, Velké Opatovice
  • obor umělecký keramik
       
    Pauková Barbora uč. Štefka Petr
   
  • Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl

 

 


 

 

 

 

 

 Absolventi 2003/2004

  • celkem 18 absolventů
  • HO - 14 žáků
  • TO - 2 žáci
  • VO - 2 žáci 

 

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Černohousová Anežka uč. Černohousová Monika
    Dušková Radka uč. Černohousová Monika
    Pospíšilová Zuzana uč. Černohousová Monika
    Kalábová Lucie uč. Šímová Naděžda
    Kalábová Monika uč. Šímová Naděžda
    Mlynářová Alena uč. Kosková Jana
  II. stupeň Trojková Radka uč. Šímová Naděžda
       
     kytara I. stupeň Fajtová Zdeňka uč. Beran Bedřích
    Matějková Blanka uč. Beran Bedřich
    Mikmeková Radka uč. Durchánková Věra
       
    zobcová flétna I. stupeň Jásenská Veronika uč. Andresová Jana
    Nepustilová Zuzana uč. Andresová Jana
    Pražáková Iveta uč. Andresová Jana
    Prokopcová Kristýna uč. Andresová Jana
       
    Taneční obor
    Páchová Iveta uč. Krejčová Iveta
    Richtrová Martina uč. Krejčová Iveta
       
   Výtvarný obor
    Jásenská Veronika uč. Štefka Petr
    Kubínová Klára uč. Štefka Petr
       
    Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření:
    Hana Jedličková uč. Štefka Petr
   
  • Střední odborná škola grafická v Jihlavě
  • ze 160 uchazečů se umístila na 4. místě
       
    Štěpánková Anna uč. Štefka Petr
   
  • Střední výtvarná škola, Brno
  • obor design nábytku

 


 

 

 

 

 

 Absolventi 2002/2003

  • celkem 12 absolventů
  • HO - 8 žáků
  • VO - 4 žáci 

 

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Petrů Markéta uč. Černohousová Monika
    Votrubcová Veronika uč. Černohousová Monika
    Pražák Jiří uč. Černohousová Monika
    Kovářová Lucie uč. Šímová Naděžda
  II. stupeň Černohousová Tereza uč. Černohousová Monika
       
     kytara I. stupeň Pomikálková Žaneta uč. Durchánková Věra
       
     housle I. stupeň Langrová Jana uč. Suchodol Jaroslav
    Langrová Pavla uč. Suchodol Jaroslav
       
    Taneční obor
    Brožková Alice uč. Krejčová Iveta
    Krejsová Tereza uč. Krejčová Iveta
    Schnaubertová Petra uč. Krejčová Iveta
    Šafářová Barbora uč. Krejčová Iveta
       
    Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření:
    Klára Vaníčková uč. Štefka Petr
   
  • Střední škola uměleckých řemesel Brno
  • obor průmyslový design
       
    Pavla Mikulová uč. Štefka Petr
   
  • Střední odborná škola Ústí nad Orlicí
  • obor grafická úprava tiskovin
     
    Petr Fogl uč. Štefka Petr
   
  • ČVUT Praha
  • obor architektura
     
    Khomenko Igor uč. Suchodol Jaroslav

 

 
  • Konzervatoř Pardubice
  • obor housle (viola)

 


 

 

 

 

 

 Absolventi 2001/2002

  • celkem 20 absolventů
  • HO - 14 žáků
  • VO - 1 žák
  • TO - 5 žáků

 

 

     Hudební obor
     klavír I. stupeň Halbrštátová Veronika uč. Skalická Renata
    Matyášová Monika uč. Skalická Renata
    Dušková Martina uč. Šímová Naděžda
    Mikulová Barboa uč. Šímová Naděžda
    Tkačíková Magdaléna uč. Šímová Naděžda
    Bednářová Nikola řed. Černohousová Milada
  II. stupeň Vašíčková Martina uč. Šímová Naděžda
    Marková Marie řed. Černohousová Milada
       
    kytara I. stupeň Katzerová Martina uč. Beran Bedřich
    Páchová Kateřina uč. Durchánková Věra
       
    housle I. stupeň Khomenko Igor uč. Suchodol Jaroslav
       
    zobcová flétna I. stupeň Mlynářová Alena uč. Andresová Jana
    Schnaubertová Petra uč. Andresová Jana
    Matějková Blanka uč. Obrová Lenka
       
    Výtvarný obor
   I. stupeň Neškudlová Iva uč. Štefka Petr
       
    Taneční obor
  I. stupeň Beran Marek uč. Krejčová Iveta
    Hrdinová Jitka uč. Krejčová Iveta
    Koucký Ota uč. Krejčová Iveta
    Prachařová Eva uč. Krejčová Iveta
    Trojková Tereza uč. Krejčová Iveta
       

 


 

Absolventi 2000/2001

  • celkem 10 absolventů
  • HO - 8 žáků
  • VO - 2 žáci 

 

 

     Hudební obor
     klavír I. stupeň Kosková Eva řed. Černohousová Milada
    Hejkrlíková Lucie uč. Šímová Naděžda
    Kaplanová Ludmila uč. Černohousová Monika
  II. stupeň Novotná Božena uč. Faltusová Andrea
    Francová Kateřina uč. Šímová Naděžda
       
    kytara I. stupeň Prudil Jan uč. Beran Bedřich
    Novotná Magdaléna uč. Beran Bedřich
       
    zobcová flétna I. stupeň Vacková Irena uč. Obrová Lenka
       
    Výtvarný obor
    Vágnerová Lucie uč. Štefka Petr
    Vágnerová Kateřina uč. Štefka Petr
       
    Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření: 
    Vágnerová Lucie uč. Štefka Petr
   
  • Střední odborná škola Velké Opatovice
  • zpracování kamene

  


 

Absolventi 1999/2000

  • celkem 12 absolventů
  • HO - 11 žáků
  • VO - 1 žák 

 

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Krejčová Sandra uč. Šímová Naděžda
    Trojková Radka uč. Šímová Naděžda
    Trojková Zuzana uč. Šímová Naděžda
    Wágnerová Eva uč. Šímová Naděžda
    Nastoupilová eliška uč. Pfeiferová Jana
    Bogdanovski Petr řed. Černohousová Milada
    Horáková Lucie řed. Černohousová Milada
    Černohous Josef uč. Faltusová Andrea
  II. stupeň Hocková Pavlína uč. Faltusová Andrea
       
    kytara I. stupeň Maleček Václav uč. Beran Bedřich
    Jukl Tomáš uč. Beran Bedřich
       
    Výtvarný obor  
    Francová Kateřina uč. Štefka Petr
       
    Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření:
    Friml Jan  uč. Štefka Petr
   
  • Střední uměleckoprůmyslová škola, Praha
     
    Bednářová Silvie uč. Štefka Petr
   
  • Střední keramická soukromá škola, Luhačovice
     
    Hocková Pavlína  
   
  • Konzervatoř Pardubice
  • obor zpěv

 


 

Absolventi 1998/1999

  • celkem 10 absolventů
  • HO - 6 žáků
  • VO - 4 žák

 

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Vacková Irena řed. Černohousová Milada
    Francová Karolína řed. Černohousová Milada
    Neškudla Pavel řed. Černohousová Milada
    Havlenová Věra uč. Pfeiferová Jana
    Novotný Jan uč. Faltusová Andrea
    Černohousová Tereza uč. Černohousová Monika
       
    Výtvarný obor
    Kroulíková Barbora uč. Štefka Petr
    Šafářová Martina uč. Štefka Petr
    Simonová Aneta uč. Štefka Petr
    Friml Jan uč. Štefka Petr
       
    Žáci, kteří pokračovali dále na střední škole uměleckého zaměření:
    Wágner Jan uč. Štefka Petr
   
  • Integrovaná střední škola, Turnov
  • obor zlatník, klenotník

 


 

Absolventi 1997/1998

  • celkem 4 absolventi
  • HO - 4 žáci

 

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Vašíčková Martina uč. Šímová Naděžda
    Novotná Božena uč. Faltusová Andrea
    Vacková Ludmila řed. Černohousová Milada
    Marková Marie řed. Černohousová Milada
       
    Žáci, kteří pokračovali na střední školu uměleckého zaměření:
    Kosková Jana řed. Černohousová Milada
   
  • Církevní konzervatoř, Kroměříž

 


 

Absolventi 1996/1997

  • celkem 5 absolventů
  • HO - 5 žáků

 

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Francová Kateřina uč. Šímová Naděžda
    Zajíčková Eva uč. Šímová Naděžda
    Kosková Jana řed. Černohousová Milada
       
    kytara I. stupeň Jarešová Blanka uč. Beran Bedřich
    Štantejská Darja uč. Beran Bedřich

 

 


Absolventi 1995/1996

  • celkem 2 absolventi
  • HO - 2 žáci

 

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Hocková Pavlína uč. Faltusová Andrea
    Nováková Martina uč. Šímová Naděžda

 


 

Absolventi 1994/1995

  • celkem 3 absolventi
  • HO - 3 žáci

 

 

    Hudební obor
    klavír I. stupeň Strnadová Lenka řed. Černohousová Milada
    Černohousová Jana uč. Šímová Naděžda
    Matyášová Pavla uč. Šímová Naděžda

 

 


Absolventi 1993/1994

  • celkem 0 absolventů